českyčesky  |  englishenglish

Aktuality

PF 2021

Děkujeme za přízeň v uplynulém roce a letech. Věříme, že i v příštím roce budou příležitosti ke společným setkáním, ať už v rámci platformy YMBSA, nebo..

Vladimíra Franze budou opravovat jako Národní divadlo: Chystá se na rekonstrukci tetování

CO SI VLADIMÍR FRANZ MYSLÍ o české hymně, o bulváru, o naší společnosti? Jak hodnotí současnou situaci? Jak vzpomíná na svou kandidaturu a prezidentské klání? Jak..

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ NEJEN O BULVÁRU

Co si myslí o bulváru? Proč nemá rád počítač? Co se mu podařilo vytvořit letos v ateliéru? Co ho čeká v nejbližší době?

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ O PREZIDENTSKÉ VOLBĚ.

Je to dva roky ode dne, kdy hned dvacet osobností kandidovalo na post prezidenta České republiky v první přímé volbě. Do souboje nakonec prošlo pouze devět z nich. Petici..

networkingová akce - přední astronomové, Štefánikova hvězdárna

Zajímavé odkazy

network reporter

info banka

mbsa journal

soutěžní bulletin

foto galerie

Vladimíra Franze budou opravovat jako Národní divadlo: Chystá se na rekonstrukci tetování

Praha, 16. listopadu 2014 - Využijte jedinečnou možnost setkat se s výraznou osobností ČR, hudebním skladatelem, výtvarníkem, vysokoškolským pedagogem, publicistou, básníkem, dramatikem, občanským kandidátem na prezidenta a poradcem ministra kultury Daniela Hermana… výčtem bychom mohli pokračovat. Vladimír Franz je výrazný i svým tetováním (které ovšem 13 let nedoplňoval, neb na to prý nemá čas). Jak probíhá taková renovace tetování? CO SI VLADIMÍR FRANZ MYSLÍ o české hymně, o bulváru, o naší společnosti? Jak hodnotí současnou situaci? Jak vzpomíná na svou kandidaturu a prezidentské klání? Jak tuto životní etapu zúročil ve své umělecké tvorbě?

Profesor, výtvarník, poradce ministra kultury a hudební skladatel VLADIMÍR FRANZ má potetované celé tělo včetně obličeje. Je jen pár míst, do nichž se jehla tatéra ještě nezapíchla. Franz přiznal, že už tetování pěkných pár let nedoplňoval. "Bohužel to je stav, který setrvává, nemám na další tetování čas, není kdy. Nedoplňoval jsem tetování dobrých třináct let." Místo doplňování posledních volných míst ale bude muset začít tetování opravovat. A jak taková renovace tetování probíhá? Zdroj: Super.cz, 16. 11. 2014, VIDEO ZDE ; přepis a foto ZDE

Neformální debatní setkání YMBSA s Vladimírem Franzem proběhne již 25.11.2014 - přijďte podebatovat. REGISTRACE nutné; probíhají na adrese director@youngmbsa.cz

 

1x1px

Vyhledávání

hledej

Staňte se členem

Staňte se členem-podmínky člentsví

Spolupracujeme s

bowling

setkání a networking - Manažer roku Z. Frolík, Linet
1x1px
Young MBSA - mladí lidé v oblasti managementu, podnikání, vědy, sportu a umění
© copyright Young MBSA | redakční systém Atlantic