českyčesky  |  englishenglish

Aktuality

PF 2021

Děkujeme za přízeň v uplynulém roce a letech. Věříme, že i v příštím roce budou příležitosti ke společným setkáním, ať už v rámci platformy YMBSA, nebo..

Vladimíra Franze budou opravovat jako Národní divadlo: Chystá se na rekonstrukci tetování

CO SI VLADIMÍR FRANZ MYSLÍ o české hymně, o bulváru, o naší společnosti? Jak hodnotí současnou situaci? Jak vzpomíná na svou kandidaturu a prezidentské klání? Jak..

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ NEJEN O BULVÁRU

Co si myslí o bulváru? Proč nemá rád počítač? Co se mu podařilo vytvořit letos v ateliéru? Co ho čeká v nejbližší době?

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ O PREZIDENTSKÉ VOLBĚ.

Je to dva roky ode dne, kdy hned dvacet osobností kandidovalo na post prezidenta České republiky v první přímé volbě. Do souboje nakonec prošlo pouze devět z nich. Petici..

Zajímavé odkazy

network reporter

info banka

mbsa journal

soutěžní bulletin

foto galerie

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ O PREZIDENTSKÉ VOLBĚ.

Praha, 10. listopadu - Je to dva roky ode dne, kdy hned dvacet osobností kandidovalo na post prezidenta České republiky v první přímé volbě. Do souboje nakonec prošlo pouze devět z nich. Petici na podporu V. Franze podepsalo přes 60 000 voličů. Jak vzpomíná na svou kandidaturu a prezidentské klání? Jak tuto životní etapu zúročil ve své umělecké tvorbě? Půjde do toho znovu?

V prezidentských volbách byl Vladimír Franz nepřehlédnutelný. I díky němu se o naší prezidentské volbě mluvilo i v zahraničí. V prvním kole voleb získal přibližně 350 000 hlasů a mezi devíti kandidáty se umístil na pátém místě. Nikde na světě ještě neměli tak ornamentálního prezidentského kandidáta a žádný z nich určitě o volbě nesložil oratorium. Více v pořadu Střepiny TV Nova. ZÁZNAM ZDE: (od 9:50´) a celý PŘEPIS ZDE:

Další možné téma k debatě YMBSA s Vladimírem Franzem. Proběhne už v úterý 25. 11. 2014 od 18.30 hod. v Praze. Více v přiložené pozvánce. Registrace jsou v plném proudu, probíhají na adrese director@youngmbsa.cz

 

1x1px

Vyhledávání

hledej

Staňte se členem

Staňte se členem-podmínky člentsví

Spolupracujeme s

bowling

setkání Young MBSA s mladými psychiatry
1x1px
Young MBSA - mladí lidé v oblasti managementu, podnikání, vědy, sportu a umění
© copyright Young MBSA | redakční systém Atlantic